Novinky

Pozrite sa na aktuálne informácie a novinky na CSkontakte.

S dopytujúcim je potrebné komunikovať

Pošlete ponuku a čakáte? Takto zákazku určite nezískate! Musíte sa pripomenúť. Zistiť, ako bol dopytujúci s ponukou spokojný a prípadne ju ľahko upraviť. Napíšte cez náš server alebo zavolajte. Vaša šanca na nového zákazníka tým raketovo vzrastie.

08/2018

Oslovte dodávateľa z ČR a SR

CSkontakt je systém, ktorý už v názve nesie ćesko-slovensko. Využijte to, oslovte a získajte ľahko dodávateľa aj spoza hraníc Slovenska Zadajte si dopyt.

06/2018

CSkontakt je pripravený na GDPR

Naše obchodné podmienky sme doplnili o detaily práce s údajmi zákazníkov aj dodávateľov. CSkontakt fungoval v súlade s nariadením Európskej Únie GDPR už skôr. Museli sme však na web doplniť detaily a zákonný dôvod spracovania údajov. Detaily k ochrany osobných údajov nájdete tu.

05/2018

Miesto pre firemné dopyty

Z našich údajov vyplýva, že viac ako 80 % všetkých dopytov v systéme CSkontakt je firemných. Neexistuje žiadny iný dopytový server s takýmto zastúpením firemných dopytov. Vďaka nášmu zameraniu na firmy majú dodávatelia veľkú šancu získať spolu so zákazkou aj stáleho zákazníka. Staňte sa dodávateľom a získajte nových zákazníkov.

03/2018

Užívatelia hodnotia naše služby kladne

Okrem osobnej spätnej väzby vieme aj z nezávislých hodnotiacich zdrojov, že užívatelia systémov spoločnosti B2M.CZ sú s našimi službami spokojní. Vysokú úroveň hodnotenia zaznamenávame napr. na portáli ReferenceHodnocení.cz aj v recenziách googlu. Pozrite sa, čo o nás užívatelia píšu.

03/2017

Dopytujúcich odmeňujeme Power bankou

V minulom roku sme firmám, ktoré si zadali dopyt do systému CSkontakt, posielali ako poďakovanie USB flash disk. V tomto roku posielame ako odmenu za zadaný dopyt iný praktický a vkusný darček - Power banku, zdroj energie na cesty pre mobilný telefón. Stačí si zadať dopyt na čokoľvek, čo firma potrebuje, a Power banka je vaša.

02/2017

Je za nami úspešný rok 2016

Minulý rok hodnotíme ako veľmi úspešný. Niesol sa v znamení rozvoja systému CSkontakt a rastu ako v oblasti počtu zverejnených dopytov, tak aj čo sa týka rastu počtu registrovaných dodávateľov. Celkovo naši operátori spracovali takmer 15 000 dopytov, pričom išlo o takmer 6 000 slovenských a viac ako 9 000 českých dopytov. Veríme, že rok 2017 bude minimálne rovnako úspešný.

01/2017

NAFR - národný register pre sledovanie faktúr

Spoločnosť B2M.CZ, s.r.o., najväčší poskytovateľ dopytových služieb v ČR a SR, spolu s významných poskytovateľom inkasných služieb, spoločnosťou LogiCall Česká republika, s.r.o., spustili projekt "NAFR - národný register pre sledovanie faktúr". Princíp služby spočíva v tom, že klient len elektronicky zadá podklady k dlžníkovi a o zvyšok sa postará NAFR - precízny systém komunikácie s dlžníkom a intenzívna práca špecialistov zaistí úhradu pohľadávky. Žiadna percenta, žiadne provízie, iba nízky registračný poplatok.

11/2016

Súkromné dopyty na CSkontaktu

Systém CSkontakt rozšíril svoje základné funkcie - teraz môžu zadávať dopyty nielen firemný, ale tiež aj súkromí dopytujúci. Registrovaní dodávatelia systému tak získavajú novo možnosť osloviť okrem firiem aj súkromníkov a za rovnakú cenu tak pracovať s ďalším segmentom zákazníkov.

09/2016

Priebežne je možné reagovať ponukou na stovky zákaziek

V systéme evidujeme priemerne 2 000 aktívnych zákaziek, na ktoré je možné zasielať ponuky. Zaregistrujte sa ako dodávateľ, pošlite dopytujúcim firmám svoje ponuky a získajte zákazky.

08/2016

Počet dopytov v roku 2016 stále stúpa

Počet dopytov mesačne zverejnených v systéme CSkontakt sa od začiatku tohto roka neustále zvyšuje. Najúspešnejším mesiacom nielen tohto roku, ale aj celej doterajšej histórie systému, bol máj, kedy sme zverejnili 1 334 dopytov. Celkovo sme už v období od januára do mája 2016 zverejnili takmer 5 500 dopytov.

06/2016

Certifikát Zlatý dodávateľ

Chcete sa odlíšiť od ostatných dodávateľov systému CSkontakt? Získajte certifikát Zlatý dodávateľ! Ten označuje iba kvalitných dodávateľov, ktorí so systémom CSkontakt aktívne pracujú. Držanie certifikátu je graficky zvýraznené ako vo firemných kontaktoch, tak aj pri komunikácii s dopytujúcimi. Na podmienky získania certifikátu sa informujte u našich operátorov.

05/2016

Príbehy firiem na CSkontaktu

Niekoľko dopytujúcich firiem sa s nami podelilo o svoje skúsenosti s priebehom dopytového konania v systéme CSkontakt. Všeobecne je vysoko kladne hodnotená predovšetkým rýchlosť, s akou po zverejnení dopytu prichádzajú prvé ponuky. Zoznámte sa s príbehmi dopytujúcich firiem.

03/2016

Obľuba CSkontaktu medzi dopytujúcim rastie

Záujem dopytujúcich firiem o systém CSkontakt rýchlo rastie. Len počas mesiaca februára sme prijali, spracovali a zverejnili takmer 1 200 dopytov, čo je asi 70% nárast oproti januáru. Zadajte si tiež dopyt a ušetrite čas aj peniaze!

02/2016

Cena nie je vždy hlavným kritériom

Mýli sa ten dodávateľ, ktorý je presvedčený, že na dopytových serveroch je možné získať zákazku iba prostredníctvom najnižšej ceny. Doterajšie skúsenosti z prevádzky CSkontaktu dosvedčujú, že dopytujúci často pred cenou preferujú kvalitu. Ponúknite kvalitný produkt a získajte kvalitné zákazky!

01/2016

Veľký záujem dodávateľov o CSkontakt

O systém CSkontakt je medzi dodávateľmi veľký záujem od samého začiatku. V súčasnosti v systéme aktívne pôsobí už viac ako 2 000 dodávateľov. Zapojte sa tiež, staňte sa dodávateľom a využite všetky výhody nášho unikátneho dopytového systému.

12/2015

Dopytový systém novej generácie úspešne spustený

CSkontakt je špeciálne pre firmy určený dopytový portál prevádzkovaný spoločnosťou B2M.CZ, ktorá v ňom zúročila 11 rokov skúseností s firemnými dopytmi. Jeho cieľom je ešte viac zjednodušiť a sprehľadniť zadávanie aj spravovanie dopytov firiem prostredníctvom online komunikačnej platformy.

11/2015